Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Społeczne badania ankietowe

31.01.2018
Statystyka publiczna od lat realizuje społeczne badania ankietowe. Na terenie województwa podlaskiego wykonują je ankieterzy Urzędu Statystycznego w Białymstoku. Badania przeprowadzane są w wylosowanych gospodarstwach domowych.
Czytaj dalej

Badania ankietowe z zakresu rolnictwa

31.01.2018
Główny Urząd Statystyczny corocznie przeprowadza na terenie całego kraju reprezentacyjne badania gospodarstw rolnych. Badania realizowane są przez pracowników urzędów statystycznych – ankieterów oraz rzeczoznawców gminnych w wylosowanych gospodarstwach rolnych metodą wywiadu bezpośredniego lub telefonicznego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w styczniu 2018 r.

31.01.2018
Ogólny klimat koniunktury w przedsiębiorstwach z siedzibą w województwie podlaskim jest oceniany pozytywnie przez podmioty z większości prezentowanych rodzajów działalności gospodarczej, najlepiej – przez przedstawicieli firm z sekcji budownictwo oraz zakwaterowanie i gastronomia.
Czytaj dalej

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w grudniu 2017 r.

29.01.2018
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa podlaskiego.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    16
Do góry