Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
29
wrz

Koniunktura gospodarcza we wrześniu 2017 r.

Ogólny klimat koniunktury w przedsiębiorstwach z siedzibą w województwie podlaskim jest oceniany pozytywnie przez podmioty ze wszystkich prezentowanych rodzajów działalności gospodarczej, najlepiej – przez przedstawicieli firm z sekcji informacja i komunikacja, choć opinie te są ostrożniejsze niż przed miesiącem.
Czytaj dalej
29
wrz

Aktywność ekonomiczna ludności w województwie podlaskim w II kwartale 2017 r.

Opracowanie prezentuje dane dotyczące pracujących, bezrobotnych i biernych zawodowo uzyskane z reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL). Opracowanie zawiera dane o wielkości i strukturze zasobów siły roboczej (według płci, miejsca zamieszkania, wieku, poziomu wykształcenia); jest to podstawowe źródło informacji o sytuacji na rynku pracy.
Czytaj dalej
29
wrz

Województwo podlaskie w liczbach 2017

Folder zawiera informacje z zakresu stanu i ochrony środowiska oraz sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w 2016 r.
Czytaj dalej
29
wrz

Edukacja i wychowanie w województwie podlaskim w roku szkolnym 2016/2017

Opracowanie prezentuje dane o wszystkich szkołach objętych systemem oświaty. Przedstawione informacje, z wyjątkiem danych o szkołach wyższych, opracowano na podstawie systemu informacji oświatowej administrowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Czytaj dalej
Do góry