Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Stały Punkt Spisowy w Urzędzie Statystycznym w Białymstoku

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
15.07.2021

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-15:15 w budynku Urzędu Statystycznego w Białymstoku działa stały Punkt Spisowy. W specjalnie przygotowanych miejscach spisowych istnieje możliwość skorzystania z pomocy naszych pracowników w dopełnieniu obowiązku spisowego w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.


Informacje, które zostaną zebrane od milionów Polaków pozwolą na aktualny opis naszego kraju i jego mieszkańców. Dzięki temu lepiej poznamy potrzeby i wyzwania rozwojowe stojące przed naszym krajem, jak i jego poszczególnymi terytoriami (województwami, gminami). Spis to niezwykle ważne przedsięwzięcie, przeprowadzane raz na 10 lat. Jego wyniki, przez najbliższe lata, będą wykorzystywane do kreowania różnych polityk publicznych, np. edukacyjnej, zdrowotnej, demograficznej, czy rynku pracy.


Więcej informacji na temat NSP 2021 znajduje się na stronie internetowej: https://spis.gov.pl.


Spełnijmy nasz obywatelski obowiązek. Pamiętajmy, że #LiczySięKażdy i #LiczymySięDlaPolski!


Do góry