Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiana organizacji pracy rejestru REGON i Informatorium od 13 marca 2020 r. do odwołania

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
13.03.2020

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i interesantów Urzędu Statystycznego uprzejmie informujemy, że w celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzenia się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), od 13 marca 2020 roku wprowadzamy ograniczenie dostępu do Informatorium w Urzędzie Statystycznym oraz zalecenie ograniczenia kontaktu bezpośredniego podczas wydawania zaświadczeń REGON.


Kontakt z Informatorium w Urzędzie Statystycznym:

Od 13 marca br. do odwołania  Informatorium US prowadzi obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 15.15 wyłącznie telefonicznie i poprzez korespondencję elektroniczną i pocztową.  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego Informatorium pod numerem infolinii statystycznej   +48 22 279 99 99  oraz poprzez:

  • pocztę elektroniczną:  
  • przesłanie pytań w formie pisemnej na adres: Urząd Statystyczny w Białymstoku, 15-875 Białystok, ul. Krakowska 13

Kontakt z Urzędami Statystycznymi w sprawach dotyczących rejestru REGON.

W sprawach związanych z wpisami do rejestru REGON zachęcamy do przesyłania formularzy RG https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/formularze-regon-papierowe/  - wraz z towarzyszącą dokumentacją:

oraz do kontaktu telefonicznego z urzędami statystycznymi

 Więcej informacji o rejestrze REGON znajduje się na stronie: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/

Do góry