Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Porozumienia o współpracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Porozumienie o współpracy z Głównymi Urzędami Statystycznymi Obwodu Brzeskiego oraz Obwodu Grodzieńskiego

W dniu 6  czerwca  2017 r. pomiędzy Urzędem Statystycznym w Białymstoku reprezentowanym przez Ewę Kamińską-Gawryluk - Dyrektora Urzędu a Głównym Urzędem Statystycznym Obwodu Brzeskiego reprezentowanym przez Gieorgija Chwalko i Głównym Urzędem Statystycznym Obwodu Grodzieńskiego reprezentowanym przez  Swietłanę Szczyraję podpisano porozumienie deklarujące wolę rozszerzenia i wzmocnienia współpracy w zakresie prowadzenia działalności badawczej i analitycznej w obszarze statystyki transgranicznej i euroregionalnej.

Porozumienie o współpracy z Instytucją Edukacji „Grodzieński College Handlowy” Biełkoopsojuza

W dniu 14 stycznia 2014 r. pomiędzy Urzędem Statystycznym w Białymstoku reprezentowanym przez Ewę Kamińską-Gawryluk - Dyrektora Urzędu a Instytucją Edukacji „Grodzieński College Handlowy” Biełkoopsojuza reprezentowaną przez Marię Żuk - Dyrektora College'u podpisano porozumienie deklarujące wolę pogłębienia, wzmocnienia i rozszerzenia współpracy w zakresie edukacji statystycznej w wymiarze transgranicznym i międzyregionalnym.

Do góry