Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Turystyka w województwie podlaskim w 2023 r.

28.05.2024
W opracowaniu zamieszczono ogólne dane o turystycznych obiektach noclegowych w województwie podlaskim tj. obiekty, miejsca noclegowe oraz ich wykorzystanie, korzystający z noclegów i udzielone noclegi.
Czytaj dalej

Informacja o zagubieniu legitymacji ankietera

14.05.2024
Urząd Statystyczny w Białymstoku informuje, że w dniu 9 maja 2024 r. w Zambrowie, podczas wykonywania obowiązków służbowych, nasz ankieter zgubił legitymację o numerze S20/0052 (wzór zamieszczamy poniżej).
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie podlaskim w kwietniu 2024 r.

30.04.2024
Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, transporcie i gospodarce magazynowej, działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi oraz w informacji i komunikacji.
Czytaj dalej

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w marcu 2024 r.

30.04.2024
W opracowaniu zamieszczone zostały podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa podlaskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Statystyka Białegostoku. Marzec 2024 r.

30.04.2024
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m. Białegostoku m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Popyt na pracę w województwie podlaskim w 2023 r.

30.04.2024
Opracowanie dostarcza informacji o popycie zrealizowanym i niezrealizowanym, czyli o liczbie pracujących, wolnych miejscach pracy według zawodów i rodzajów działalności oraz o liczbie nowo utworzonych i zlikwidowanych miejsc pracy w okresie sprawozdawczym.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Cudzoziemcy na rynku pracy w województwie podlaskim w 2023 r.

30.04.2024
W notatce zamieszczono dane dotyczące liczby zezwoleń na pracę cudzoziemców udzielanych przez wojewodę, a także zarejestrowanych oświadczeń pracodawców o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi w województwie podlaskim.
Czytaj dalej

Publikacja Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego 2024

29.04.2024
W publikacji zostały zaprezentowane informacje dotyczące stanu i ochrony środowiska, kapitału ludzkiego (w tym procesów demograficznych i zasobów pracy), jakości życia mieszkańców, gospodarki (z uwzględnieniem procesów związanych z rozwojem przedsiębiorczości, realizacją inwestycji, produkcji i usług), finansów publicznych, planowania przestrzennego i rewitalizacji w województwie podlaskim.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5    
Do góry