Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w styczniu 2024 r.

29.02.2024
W opracowaniu zamieszczone zostały podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa podlaskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej

Biuletyn statystyczny województwa podlaskiego - 4 kwartał 2023

29.02.2024
W opracowaniu zaprezentowany został bogaty zestaw informacji charakteryzujący sytuację społeczno-gospodarczą województwa podlaskiego
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie podlaskim w lutym 2024 r.

29.02.2024
Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, transporcie i gospodarce magazynowej, działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi oraz w informacji i komunikacji.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Statystyka Białegostoku. Styczeń 2024 r.

29.02.2024
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m. Białegostoku m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Struktura wynagrodzeń w województwie podlaskim w październiku 2022 r.

29.02.2024
Dane przedstawione w opracowaniu pochodzą z reprezentacyjnego badania struktury wynagrodzeń według zawodów za październik 2022 r.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry