Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

20-26 września- Mobilne Punkty Spisowe w województwie podlaskim

Uprzejmie informujemy, że wszyscy, którzy jeszcze nie spisali się w NSP 2021 będą mogli skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Statystycznego w Białymstoku w dopełnieniu obowiązku spisowego. W najbliższym tygodniu 20-26.09.2021 r. mobilne punkty spisowe w województwie podlaskim zorganizowane będą w następujących miejscowościach:
Czytaj dalej

Konferencja naukowa NIESAMODZIELNA STAROŚĆ - 22 września 2021 r.

W dniu 22 września br. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim (ul. Adama Mickiewicza 3, sala konferencyjna) odbędzie się konferencja naukowa poświęcona osobom starszym pt. „Niesamodzielna starość”. Wydarzenie to organizowane jest przez Rządową Radę Ludnościową, Wojewodę Podlaskiego, Główny Urząd Statystyczny oraz Urząd Statystyczny w Białymstoku.
Czytaj dalej

Infolinia spisowa będzie działać dłużej

Od 13 do 30 września br. infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, będzie do Państwa dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele - w godzinach od 8:00 do 20:00 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).
Czytaj dalej

Badania ankietowe a Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Szanowni Państwo, oprócz Narodowego Spisu Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), który trwa do 30 września 2021 r., statystyka publiczna prowadzi również bieżące badania ankietowe.
Czytaj dalej

Nie spisałeś się przez Internet lub telefon? Spodziewaj się rachmistrza!

W Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne. Kontaktu ze strony rachmistrza mogą spodziewać się osoby, które dotychczas nie spisały się samodzielnie przez Internet lub telefon na infolinii spisowej.
Czytaj dalej

Stały Punkt Spisowy w Urzędzie Statystycznym w Białymstoku

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-15:15 w budynku Urzędu Statystycznego w Białymstoku działa stały Punkt Spisowy. W specjalnie przygotowanych miejscach spisowych istnieje możliwość skorzystania z pomocy naszych pracowników w dopełnieniu obowiązku spisowego w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.
Czytaj dalej

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady bezpośrednie

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Co to oznacza?
Czytaj dalej

Czy pamiętasz, że udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy?

Obowiązek udziału w spisie powszechnym został uregulowany w art. 6 ust. 3 i art. 9 ust. 1 ustawy o statystyce publicznej (Dz. U z 2021 r. poz. 955).
Czytaj dalej

Masz problem z zalogowaniem się do aplikacji spisowej? Zadzwoń na infolinię!

Każdy kto ma problemy z zalogowaniem się do aplikacji spisowej Narodowego Spisu Powszechnego może skorzystać z infolinii 22 279 99 99.
Czytaj dalej

Prezydent RP podpisał nowelizację ustawy o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Prezydent Andrzej Duda podpisał 1 kwietnia 2021 r. ustawę z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021.
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry