Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Prezydent RP podpisał nowelizację ustawy o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Prezydent Andrzej Duda podpisał 1 kwietnia 2021 r. ustawę z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021.
Czytaj dalej

Konkurs z Polskim Radiem Białystok pt. "Liczymy się dla Polski"

06.04.2021
W związku z rozpoczętym w dniu 1 kwietnia br. Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Statystyczny w Białymstoku i Polskie Radio Białystok zapraszają wszystkich mieszkańców województwa podlaskiego do udziału w konkursie pt. „Liczymy się dla Polski”.
Czytaj dalej

Publikacja Zmiany strukturalne grup podmiotów gospodarki narodowej w rejestrze REGON w województwie podlaskim, 2020

31.03.2021
W publikacji zaprezentowano dane dotyczące liczby i struktury jednostek wpisanych do krajowego rejestru urzędowego podmiotów gospodarki narodowej REGON
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie podlaskim w marcu 2021 r.

31.03.2021
W marcu najbardziej pozytywne oceny koniunktury formułowane są przez prowadzących działalność w zakresie przetwórstwa przemysłowego, najbardziej negatywne – przez firmy z sekcji zakwaterowanie i gastronomia oraz transport i gospodarka magazynowa.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie podlaskim w IV kwartale 2020 r.

30.03.2021
Opracowanie prezentuje dane dotyczące pracujących, bezrobotnych i biernych zawodowo uzyskane z reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL).
Czytaj dalej

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w lutym 2021 r.

26.03.2021
W opracowaniu zamieszczone zostały podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa podlaskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej
1  2    
Do góry