Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Przedłużenie obowiązywania stopni alarmowych: BRAVO i BRAVO-CRP

Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 92) podpisał Zarządzenia.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budownictwo mieszkaniowe w województwie podlaskim w 2023 r.

15.07.2024
W opracowaniu zamieszczono informacje dotyczące mieszkań oddanych do użytkowania, mieszkań, których budowę rozpoczęto i na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym, a także budynków mieszkalnych oddanych do użytkowania.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Notatka informacyjna - Wypadki przy pracy w województwie podlaskim w 2023 r. – dane wstępne

05.07.2024
W notatce przedstawiono podstawowe dane wypadkach przy pracy w województwie podlaskim.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Statystyka Białegostoku. Maj 2024 r.

28.06.2024
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie m. Białegostoku m.in. z zakresu rynku pracy, wynagrodzeń, przemysłu, budownictwa i handlu.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie podlaskim w czerwcu 2024 r.

28.06.2024
Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, transporcie i gospodarce magazynowej, działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi oraz w informacji i komunikacji.
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry