Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badanie Wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych (SSI-10) – 2.04-29.05.2024 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
02.04.2024

Informacja o badaniu Wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych SSI-10 prowadzonym w okresie od 2 kwietnia do 29 maja 2024 roku


W terminie od 2 kwietnia do 29 maja 2024 roku realizowane jest badanie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych i wśród osób indywidualnych. Dostarcza ono danych dotyczących m. in. dostępu i korzystania z Internetu, korzystania z e-administracji czy umiejętności cyfrowych. Wyniki badania są podstawowym źródłem informacji dla diagnozy i monitorowania realizacji celów założonych w przyjętych politykach rozwoju Polski oraz wykorzystywane są do Raportu o postępie cyfrowym Europy.

Mieszkańcy wylosowanych gospodarstw domowych w okresie od 2 do 17 kwietnia 2024 r. mogą wypełnić ankietę samodzielnie, logując się do aplikacji za pomocą danych otrzymanych w liście zapowiednim Prezesa GUS. Po tym terminie badanie będzie realizowane poprzez wywiad bezpośredni lub telefoniczny przez ankieterów.

Więcej na: https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/kategoria/1/badanie/48

Do góry