Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Województwo podlaskie w 2021 r.

14.04.2022
Folder zawierający podstawowe informacje o sytuacji społecznej i gospodarczej województwa podlaskiego.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Notatka informacyjna - Cudzoziemcy na rynku pracy w województwie podlaskim w 2021 r.

13.04.2022
W notatce zamieszczono dane dotyczące liczby zezwoleń na pracę cudzoziemców udzielanych przez wojewodę, a także zarejestrowanych oświadczeń pracodawców o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi w województwie podlaskim.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna - Nakłady inwestycyjne oraz środki trwałe w gospodarce narodowej w województwie podlaskim w 2020 r.

07.04.2022
W notatce przedstawiono informacje o nakładach inwestycyjne w gospodarce narodowej, strukturze nakładów inwestycyjnych według rodzajów działalności (w cenach bieżących) czy wartości brutto środków trwałych (w bieżących cenach ewidencyjnych) w gospodarce narodowej w województwie podlaskim.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie podlaskim w marcu 2022 r.

31.03.2022
W marcu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury we wszystkich prezentowanych obszarach gospodarki kształtuje się na poziomie niższym lub zbliżonym do notowanego w lutym.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie podlaskim w 4 kwartale 2021 r.

30.03.2022
Opracowanie prezentuje dane dotyczące pracujących, bezrobotnych i biernych zawodowo uzyskane z reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL).
Czytaj dalej

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w lutym 2022 r.

28.03.2022
W opracowaniu zamieszczone zostały podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa podlaskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej
1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    21
Do góry