Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Badanie – Budżet czasu ludności 1.01-31.12.2023

Badanie Budżetu czasu ludności dostarcza informacji o strukturze dobowego budżetu czasu społeczeństwa, jak również jego zróżnicowaniu w zależności od cech demograficzno-społecznych, ekonomicznych i terytorialnych respondentów.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie podlaskim we wrześniu 2023 r.

29.09.2023
Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, transporcie i gospodarce magazynowej, działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi oraz w informacji i komunikacji. Wyniki publikowane na podstawie opinii formułowanych przez podmioty gospodarcze z terenu województwa podlaskiego.
Czytaj dalej

Publikacja Województwo podlaskie w liczbach 2023

28.09.2023
Folder zawierający podstawowe informacje o sytuacji społecznej i stanie gospodarki województwa podlaskiego.
Czytaj dalej

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w sierpniu 2023 r.

28.09.2023
W opracowaniu zamieszczone zostały podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa podlaskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie podlaskim w 2 kwartale 2023 r.

28.09.2023
Opracowanie prezentuje dane dotyczące pracujących, bezrobotnych i biernych zawodowo uzyskane z reprezentacyjnego Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL).
Czytaj dalej
1  2    
Do góry