Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
5
sty

Notatka informacyjna - Wstępny szacunek produktu krajowego brutto w regionie podlaskim w 2021 r.

W notatce przedstawiono informacje dotyczące wstępnego szacunku wartości produktu krajowego brutto oraz produktu krajowego brutto w przeliczeniu na 1 mieszkańca w regionie podlaskim w porównaniu z innymi regionami.
Czytaj dalej
30
sty

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podlaskiego w grudniu 2022 r.

W opracowaniu zamieszczone zostały podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa podlaskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej
31
sty

Koniunktura gospodarcza w województwie podlaskim w styczniu 2023 r.

W styczniu br. we wszystkich badanych obszarach oceny koniunktury gospodarczej formułowane przez przedsiębiorców są niekorzystne.
Czytaj dalej
31
sty

Sytuacja demograficzna województwa podlaskiego w 2021 r.

W publikacji przedstawiono analizę sytuacji demograficznej regionu w 2021 r. na tle roku poprzedniego, a wybrane informacje zostały zaprezentowane w retrospekcji od 2000 r. Zawiera ona bogaty zestaw danych na temat liczby i struktury ludności, małżeństw, rozwodów, separacji, dzietności, umieralności, trwania życia, kierunków i natężenia migracji, a także prognozy ludności.
Czytaj dalej
Do góry