Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wydarzenia

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Promocja wyników NSP2021 i PSR2020 podczas targów ogrodniczych w Szepietowie

9 października pracownicy Urzędu Statystycznego w Białymstoku promowali wyniki NSP2021 oraz PSR2020 podczas targów ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie”. Na terenach wystawienniczych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie pracownicy US w Białymstoku przygotowali stoisko informacyjno-promocyjne, na którym można było zapoznać się z wynikami spisów powszechnych oraz uzyskać informacje o działalności Urzędu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się quiz z nagrodami, dotyczący wyników NSP 2021 oraz PSR 2020. Jego uczestnicy otrzymali atrakcyjne zestawy gadżetów spisowych.

XXII Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” i III Targi Leśne „Las i My”

W dniach 10 i 11 października 2015 r. na  terenach wystawowych Agroarena Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbyły się XXII Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” i III Targi Leśne „Las i My”. Na zwiedzających czekała moc atrakcji m.in.: ciekawe pokazy, maszyny leśne w akcji, konkursy, występy zespołów artystycznych i bogata oferta wystawiennicza. Pracownicy Urzędu Statystycznego w Białymstoku zorganizowali stoisko promocyjno-informacyjne i wszystkim zainteresowanym udzielali informacji na temat działalności statystyki publicznej, a w szczególności przeprowadzanych przez Główny Urząd Statystyczny badań ankietowych.

Do góry